Říjen 2007

Sraz motorkaru v Zatci

6. října 2007 v 20:37 Vedryyy alias JA
Byl jsem na jednom z poslednich srazu motorkaru v tomhle roce bylo to fakt skvely....

ach jo je to tu Steve Austin konci:-(

5. října 2007 v 19:14 wwe
Stone Cold Steve Austin poskytl krátký rozhovor pro iF Magazine, ve kterém se zabýval svou budoucností. Uvedl v něm zhruba následující:
"Hraní ve filmu mi teď zabírá veškerý čas. Jsem již mimo wrestling. Wrestling byl jeden z mých nejlepších jobů, největší zábava mého života a prožil jsem s ním dobré časy. Ale patnáct let na cestách stačí, je to dlouhý čas a já končím. Nyní pracuji na dvou filmech tady v Los Angeles. A je to přesně to, co chci dělat po zbytek mého života. Při natáčení The Condemned jsem se hodně bavil a také hodně naučil. Vzpomínám přitom na svůj první wrestlingový zápas. Trvalo dobu, stát se dobrým wrestlerem. Nyní se chci stát stejně dobrým hercem."
This is END.....

Příští sezóna NHL by mohla začít v Praze

2. října 2007 v 19:33 NHL
Nadmíru dobře dopadl právě skončený výlet Los Angeles Kings a Anaheimu Ducks do Evropy. Liga si úspěch pochvaluje a přemýšlí, kde by zapustila hlubší kořínky příště. Hokej je totiž především byznys a obrážení exotických destinací může výrazně rozšířit trhy. Zvlášť když se zamíří do zemí hokeji zaslíbených.

Anglie takovou lokalitou určitě není, přesto byla zaplněná O2 Arena důkazem, že si místní hokej užili. Značnou část sedadel nezaplnili jenom domorodci, přijela také silná enkláva hokejových nadšenců z kontinentu. "Fanoušci jásali. Metro bylo přecpané," usmíval se v pondělí viceprezident ligy Ken Yaffe. "Bylo to jako atmosféra play off."

Jennifer Lopez - Brave

2. října 2007 v 19:13 Music,klipy
Známá herečka, zpěvačka, módní návrhářka a tanečnice Jennifer Lynn López vydává nové album s názvem Brave.
Hudební debut On the 6 vyšel 1. července 1999 a název byl inspirován číslem metra, kterým jezdila každý den z práce a kde údajně napsala všechny své songy. Album dlouho vedlo různé světové žebříčky stejně jako pilotní singl If You Had My Love. Další velice úspěšné singly se jmenovaly Waiting For Tonight nebo Let's Get Loud, za ten obdržela i nominaci na cenu Grammy v kategorii nejlepší taneční singl. Čtvrté album vyšlo v listopadu 2002 a jmenovalo se This Is Me… Then, kde hlavní pozornost vzbudily dva velice úspěšné singly Jenny From The Block, kterou zpívá společně s Jadakissem, a song All I Have, se kterým jí pomohl LL Cool J. Až po třech letech, v roce 2005 vydala další album s názvem Rebirth, ze kterého vydala jen jeden úspěšný singl a ten se jmenoval Get Right. V roce 2006 dobyl americký singlový žebříček song Control Myself od LL Cool J, na kterém hostuje i Jennifer Lopez, která oznámila, že v říjnu vydá své první španělsky nazpívané album s názvem Como Ama Una Mujer.

No mercy.

2. října 2007 v 17:30 wwe

NHL

1. října 2007 v 20:43 NHL
Zalozil jsem novou rubriku o nhl budou zde vzdycky nejaktualnejsi novinky z NHL..
Myslim se ze ted je asi nejvetsi otazka o nhl jestli u nas bude pristi rok nebo ne moc bych si pral aby bylo bylo by to urcite skvely..

28 týdnů poté CZ download

1. října 2007 v 18:32 FILMY
28 dní poté není podle mého názoru ve filmografii Dannyho Boyla ničím zásadním, ale je pár důvodů, proč by se na film zapomenout nemělo. Zaprvé se mu podařilo přivést zombies do jednadvacátého století, naučil je běhat a v neposlední řadě objevil Cilliana Murphyho. No a taky se mu v pokladnách kin celkem zadařilo a osmimilionový rozpočet se vrátil víc než desetkrát, což je i pro podprůměrného účetního dobrý důvod k natočení pokračování. Pod to se však tentokrát nepodepíše Boyle, ale španělský režisér Juan Carlos Fresnadillo, který se před šesti lety uvedl zajímavým, ale nedotaženým thrillerem Intacto. Příběh se bude odehrávat půl roku po konci prvního dílu, kdy do vylidněné Anglie přijede armáda Spojených států a hodlá vše vrátit do starých kolejí. Virus ale ještě neřekl své poslední slovo a boj o přežití začíná nanovo. 28 dní poté, ať už na něj máte jakýkoliv názor, bylo absolutní překvapení, které nikdo nečekal. Dvojka už na tohle spoléhat nemůže a tak přichází s klasickou příručkovou poučkou "více krve, více obětí, méně děje." Na druhou stranu Boylových pseudofilozofických myšlenek se snad už nedočkáme a 28 Weeks Later… by mohla být klasická akčně-hororová lahůdka, které máme tak rádi. Fresnadillo se bude moci spolehnout na solidní obsazení a záběry na opuštěné ulice vypadají stejně působivě, jako tomu bylo před šesti lety. Snad se brzy objeví nějaká pořádná ukázka, ať víme, co od filmu čekat. Zatím se ale s mírnými obavami stále těšíme.
zdroj:www.moviezone.cz