Stranglehold

21. září 2007 v 15:03 |  game...

Stranglehold - Další skalp pro FLT

vložil: d4nny.d0g, 21. Září 2007 - 6:40
click cely clanek..

Grupa FLT má opět nejrychlejší reakce a krátce po vydání CLONEDVD akční vypalovačky Stranglehold vypouští cracknutou verzi. Hra má původně ochranu Securom7.
Stranglehold je duchovní nástupce filmu Hard Boiled režiséra Johna Woo. Hru vyvíjí tvůrčí tým Midway Chicago, jehož zaměstnanci se naposledy připomněli solidní konzolovou FPS Psi Ops: The Mindgate Conspiracy. Hlavním hrdinou hry je, stejně jako ve výše jmenovaném filmu, inspektor Tequila, kterému ve hře propůjčí, hlas, podobu i všechny pohyby známý herec Chow Yun-Fat, který spolu s režisérem Johnem Woo tvoří perfektně sehranou dvojku, z čeho by měly ve výsledku těžit především hráči. Příběh tentokrát zavede inspektora Tequilu do Chicaga a Hong-Kongu, což budou dvě hlavní herní lokace, které díky použité Unreal 3 Engine technologii a fyzikálnímu enginu Havok nabídnou údajně nevídanou míru interakce, hlavně co se možnosti destrukce týče. Zničit prý půjde úplně všechno, respektive kterýkoli objekt v lokaci, což bude podle všeho základ celé vizuální show, kterou hra předvede. Vizuální atraktivitu hry však nebude mít na svědomí jenom detailní grafika, interaktivní herní prostředí a spousta efektů, ale i sám John Woo, který se na vývoji hry bude podílet hned v několika oblastech. Bude odpovědný nejenom za bezchybnou realizaci scénáře a tradičně atraktivní bojovou choreografii, ale i za to aby měl hráč například díky práci kamery pocit, že se sleduje, respektive prožívá skutečný akční trhák. V tom mu dopomůže i koncept hry, který počítá s nonstop akcí, kdy bude hlavní hrdina bez přerušení vyprazdňovat zásobníky do nepřátel, zatímco se bude houpat na lustru, využívat pohybující se objekty, skákat plavmo do prostoru, provádět kotouly, využívat zábradlí a tak podobně. Přitom všem bude moci neustále decimovat řady nepřátel s pomocí širokého arsenálu zbraní. Co se samotného příběhu týče, tak půjde jako obvykle o morální dilema drsného policajta s křehkou duší. Ruská mafie mu v Chicagu unese ex-manželku. Tequila bude nucen vynaložit obrovské úsilí na její záchranu a zároveň si dávat pozor, aby přitom nepřekročil hranice zákona.
Ochrana: Securom7 (crack)
Velikost release: 12.45 GB (71x95.37 MB - DVD1, 64x95.37 MB - DVD2)
Název release: Stranglehold-FLT
Název souboru: flt-hol
IGN rating: není (6.8 od čtenářů)
Gamespot rating: 8.0 (8.1 od čtenářů)
Minimální konfigurace: Windows XP SP2 / VISTA, Dual Core Processor, 2 GB RAM, Nvidia 7800 nebo vyšší / ATI x1300 nebo vyšší, Místo na HDD: 15 GB
Optimální konfigurace: neznámá
Multiplayer: Ne
Obrázky ze hry
Wallpapery - Pozadí na plochu
Obaly - Covers
Demo
www
ZDROJ:www.warezblog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama