NO WAY OUT

15. února 2007 v 20:14 |  NO WAY OUT
Prosim omluvte ze text je nesrozumitelny ale je to delany prez prekladac z anglictiny
Ve vysněném utkání udělaném WWE Chairman panem McMahonsamotný, SmackDown ' s World přeborník v těžké váze Batista tým s Undertaker vezme na sebe Raw duo WWE Champion John Cena a HBK.
V není úniku, dua z Cena & HBK, a Batista & podnikatel bude spoluhráči, ale ve WrestleMania 23, oni cokoli ale jak oni bitva navzájem na sportovní- zábavní největší stupeň.
Ukazuje se jako pravda k staré průpovědi která pisklavé kolo dostane tuk, dvojku & domino má zabezpečený losovat o WWE Tag Team Championship v není úniku.
Po čtrnácti dní z úspěšně obejití WWE Tag Team Champions Paul London & Brian Kendrick v ne -- titulní akci, přistěhovalci k SmackDown značkové scéně zděsila se že titulní utkání by konalo se v není úniku bez jejich účastnictví. Zklamané duo pak udělalo to bod mít utkání zabité. Ale Deuce & domino nejelo do SmackDown generálního ředitele Theodore Long mít utkání zastavené. Místo toho, působivý tým vzal jejich stížnost přímo pro WWE Headquarters v Stamfordovi, Connovi.
Po poslouchání jejich stížnosti, WWE úředníci rozhodli pro Deuce & domino, jmenující jim spravedlivý Ne. 1 uchazečové k WWE Tag Team Championship . Následkem toho, Ladder Match dolíčkovatost Londýna & Kendrick proti MNM proti Hardy proti William Regal & Dave Taylor byl odstraněný z není úniku placený- za- pohled.
Poté co Kane "hrubě" přerušený obřad v kterém King Booker byl představený s klíčem k městu Houston, královské pravítko požadovalo omluvu. Namísto dbá na dodržování královská přání, Theodore Long zařídil jediný- na- jednom utkání v není úniku.
Bude bývalý vládce SmackDown království dostane pomstu na Big Red Monsteru? Nebo, bude Kanea porazit zlého panovníka znovu?
Podle objednávky SmackDown Generální ředitel, není úniku pohostí prvopočátek- vůbec kdy interpromotional Diva Talent Invitational. Soutěž je otevřená pro Divas všechny tří značek, a budou uvádět mnoho schopností a talentů ze Sexiest Womenů v televizi.
Jillian předvede její/jí melodické hlasivky? Kristal zdůrazní její/jí prostředky? Bude Extreme Expose udělá svůj cestu do není úniku? Který Diva zapůsobí na zástup a sklidit úspěch za jiného?
V nedávných týdnech, Finlayovi a jeho malý Bastard byl kráčený od Boogeyman . Malý Bastard se opakoval táhnutý pod prstenem od Boogeyman, který skončil kalkulaci Finlay příležitost v Spojených státech Championship .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama